Aby uzyskać kojący efekt sauny, wymieszaj odpowiednie proporcje ciepłego i zimnego powietrza w saunie.

- Aug 20, 2019-

Sauna też wietrznie

Aby uzyskać kojący efekt sauny, wymieszaj odpowiednie proporcje ciepłego i zimnego powietrza w saunie. Inną przyczyną wiatru jest odbiór powietrza wokół grzejnika i przeniesienie go na drugi koniec pokoju. Środek wlotu i wylotu powietrza znajduje się na środku pomieszczenia.

Wlot powietrza do sauny powinien być zainstalowany bezpośrednio na ścianie poniżej grzejnika elektrycznego. Gdy operacja jest zmuszona do przewiewu, wlot powietrza powinien być umieszczony powyżej nagrzewnicy elektrycznej powyżej 60 cm lub powyżej sufitu nagrzewnicy elektrycznej. Po tych wiatrach cięższe zimne powietrze wchodzi do sauny i miesza się z jaśniejszym gorącym powietrzem grzejnika elektrycznego, dzięki czemu kąpiący się może oddychać dużo dziwnego powietrza. Zaleca się, aby rozmiar wlotu powietrza wynosił 5-10 cm, a otwór wylotowy powinien być umieszczony pośrodku ukośnego położenia na powierzchni wlotu powietrza.

Zaleca się ustawienie portu wylotowego poniżej platformy zainstalowanej w saunie, nie wspominając nawet o tym, że nie zmienisz wylotu powietrza. Otwór wylotowy jest umieszczony wokół podłogi lub rura wydechowa od dołu jest przedłużona od podziemi do sufitu sauny lub otworu wentylacyjnego pod drzwiami. W tym środowisku zsuwnia powinna osiągnąć co najmniej 5 cm, nie wspominając o tym, że pralnię należy odrzucić, aby wymusić wiatr. Rozmiar otworu wylotowego powinien być dwa razy większy niż wlot powietrza.

Sauna wykonana jest z białej sosny, która jest poddawana działaniu wysokiej temperatury i jest izolowana bawełną izolacyjną. Można go szczegółowo wybrać zgodnie ze specyfikacją produktu. Z sauny można również korzystać w zależności od liczby zaangażowanych osób, zgodnie z wielkością zarządzania wieloma standardami, istnieje wiele specyfikacji.

Sauna podzielona jest na parowanie na sucho i na mokro. Wykorzystuje głównie parę do kontaktu ze skórą, rozszerza pory, wydala toksyny i wydzieliny porów, promując w ten sposób krążenie krwi i metabolizm, osiągając cel sprawności i urody, i jest rodzajem „ruchu pasywnego”.

„Sauna” jest fińska. Pierwotne znaczenie to „kabina bez okna”. Taka nazwa może być związana z pochodzeniem sauny. Oryginalna kabina nie tylko nie miała okien, ani nawet komina, a dym dymił dom na czarno. Dlatego też sauna była wówczas nazywana „sauną dymną”. Później niektórzy innowacyjni zainstalowali kominy, a sauna ma nowy wygląd. Jednak niektóre miejsca w Finlandii nadal zachowują „saunę dymną”, ale ciesz się nią raz, ale zajmuje dużo pieniędzy i zajmuje dużo czasu, ponieważ „sauna dymna” zajmie siedem lub osiem godzin, aby osiągnąć prawdziwy efekt.

W rzeczywistości wcześniejsza sauna nie była w pełni miejscem do kąpieli, ogrzewania i rekreacji. Miał także inne ważne funkcje, takie jak suszenie bielizny w saunie, boczek, grill i przygotowywanie słodu do warzenia. Sauna była nawet miejscem, w którym rodziły się fińskie kobiety, ponieważ ludzie uważali, że jest ona najbardziej higieniczna i czysta oraz że para może złagodzić ból porodowy.