Sauna Kup wiedzę

- Aug 21, 2019-

Wiedza na temat zakupu sauny

Najpierw spójrz na rozmiar

Na rynku dostępne są dwa rodzaje saun, jedna, którą można dowolnie przenosić w dowolne miejsce (np. Sauna na daleką podczerwień) i jedna, która może być zainstalowana na stałe. Jeśli wybierzesz saunę, która wymaga stałej instalacji, musisz wziąć pod uwagę rozmiar i wysokość własnej łazienki. Jeśli powierzchnia łazienki jest niewielka, najlepiej kupić jedną saunę. Najmniejsza sauna, którą można kupić na rynku, potrzebuje teraz tylko 4-5 metrów kwadratowych łazienki. Instalacja sauny dla dwóch osób wymaga łazienki o powierzchni około 10 metrów kwadratowych. Wysokość pomieszczenia nie może być mniejsza niż 20 metrów kwadratowych. Jeśli kupujesz saunę na daleką podczerwień, nie musisz tego robić, ponieważ nie wymaga skomplikowanej stałej instalacji, może się swobodnie poruszać i może być umieszczony w salonie, sypialni, łazience itp. Jest bardzo wygodny w dowolnym miejscu.

Po drugie, spójrz na materiał

W saunie znajduje się wiele talerzy. Ogólnie rzecz biorąc, materiały cedru i czerwonego cedru są lepsze, ale odpowiednia cena jest droższa. Kupując materiały, należy sprawdzić, czy drewno nie jest łatwo odkształcalne, trwałe i antykorozyjne, i wybrać konkretny materiał zgodnie z jego własnymi warunkami ekonomicznymi.

Po trzecie, spójrz na napięcie i moc

Ze względu na różnicę między markami i modelami prąd i moc sauny są również różne. Ogólnie rzecz biorąc, moc zwykłej sauny na rynku wynosi ponad 4500 watów, a moc sauny z daleką podczerwienią wynosi około 2000 watów. Napięcie w saunie wynosi głównie 220 V. Jeśli potrzebujesz sauny o napięciu 380 V, musisz zmodyfikować miernik w domu, aby klienci kupowali zgodnie z ich rzeczywistą sytuacją.