Pokój w saunie nazywany jest również pokojem parowym. Pochodzi z Finlandii.

- Aug 18, 2019-

Sauna jest również nazywana pokojem do gotowania na parze. Pochodzi z Finlandii. Obejmuje suche łaźnie parowe i łaźnie parowe. Ale ludzie zwykle mówią, że sauna jest suchą łaźnią parową, a łaźnia parowa to łaźnia parowa. Tradycyjna sauna wykorzystuje spalony kamień mineralny do rozpryskiwania wody w celu wytworzenia pary, podczas gdy nowoczesna wykorzystuje jony dalekiej podczerwieni i jony ujemne, aby uzyskać efekt sauny. Sauna ma wiele funkcji, takich jak utrata masy ciała, detoksykacja i stagnacja feng, które są popularne wśród konsumentów.

Domowa sauna obejmuje suchą łaźnię parową i łaźnię parową, ale ludzie zwykle mówią, że sauna jest ogólnie suchą łaźnią parową, a łaźnia parowa to łaźnia parowa.

Gotowanie na parze:

Jest to użycie elektrycznego sprzętu grzewczego (płyta grzewcza z kryształu węgla, grzejnik ceramiczny itp.) Do bezpośredniego podgrzewania energii elektrycznej w celu uwolnienia ciepła w celu podniesienia temperatury w saunie i pocenia się ludzi. Temperatura na sucho jest wyższa niż na mokro, a najwyższa temperatura może osiągnąć około 100 ° C. Suche gotowanie na parze nie jest odpowiednie dla pacjentów z reumatyzmem, ponieważ nie zawiera wody. Jednocześnie nie ma zapachu pary. Będzie wygodniej parować, a nos nie będzie matowy. Jednak skóra będzie suchsza po gotowaniu na parze, więc pij dużo wody przed gotowaniem na sucho i na sucho.

Gotowanie na mokro:

Kocioł parowy służy do gotowania wody w celu wytworzenia pary, która jest następnie wyrzucana przez rurę, a wytwarzana para ma wystarczającą wilgotność. Temperatura jest na ogół kontrolowana przy około 50 ° C. Kobiety często wybierają parę, ponieważ po parowaniu skóra będzie bardziej różowa i wodnista niż wcześniej, ale podczas oddychania pojawi się dyskomfort i inny dyskomfort. Parowanie na mokro powoduje również pocenie się ciała, dlatego konieczne jest dodanie większej ilości wody przed gotowaniem na parze.