Jakie są rodzaje saun?

- Aug 19, 2019-

Jakie są sauny?

Sala sauny jest zamknięta, a importowana sauna jest wykonana z białej sosny poddanej obróbce wysokotemperaturowej, która jest izolowana bawełną działową. Biała sosna ma prostą fakturę, jest drzewna i łatwo ją suszyć, ale po wyższej cenie. Sauny domowe są zazwyczaj wytwarzane z jodły. Tekstura jodły jest prosta, mocna i trwała, łatwa w obróbce i niedroga. Sauna może być zaprojektowana tak, aby miała nieregularny rozmiar i wielkość. Domowa sauna może pomieścić dwie lub trzy osoby, a pokój przykryty jest drewnianym łóżkiem z designerskim wzorem. Główne akcesoria do sauny to piece do sauny, oświetlenie sauny, kamienie wulkaniczne, drewniane łyżki do beczek, termometry, minutniki i wiele innych. Ponieważ sauna ma konstrukcję modułową, nie ma potrzeby wykonywania wstępnych prac budowlanych, można ją zdemontować i wygodnie przewieźć w inne miejsce.

Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie sauny?

1. Jakość krajowej jodły chińskiej jest ważniejsza. Jodła chińska jest łatwa do zdeformowania. Zwróć uwagę na materiały, które zostały poddane obróbce w wysokiej temperaturze i suszeniu w podczerwieni, a po sześciostronnej obróbce farbą można zagwarantować szczelność sauny.

2. Wielkość pieca do sauny jest związana z występowaniem pary. Bardziej odpowiednie jest wybranie domowego pieca o mocy i przestrzeni.

3. Oświetlenie sauny musi być wodoodporne i przeciwwybuchowe, aby chronić kąpiącego się przed uszkodzeniem.

4. Termometry i timery nie mogą być ignorowane, a jakość musi być zagwarantowana.

5. Po obu stronach drzwiczek sauny muszą znajdować się uchwyty ułatwiające ludziom dostęp.

Metoda instalacji sauny i środki ostrożności

Instalacja w saunie musi zwracać uwagę na dwa aspekty, jeden to izolacja sauny, z drugiej strony sauna jest zbyt wietrzna.

Izolacja sauny

Baseny dezynfekujące Ściany, sufity i drzwi sauny powinny nadawać się do izolacji. Podczas pomiaru zapotrzebowania na moc grzejnika zostanie dodana objętość około 1,2 metra sześciennego na metr kwadratowy nieizolowanych detali.

Konieczne jest przeprowadzenie odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią. Zaleca się, aby wejść do drugiego pomieszczenia zgodnie z wilgotnym gazem. Instalacja odporna na wilgoć powinna być zainstalowana między warstwą izolacji grzewczej a listwą.

Izolację i wodoodporną instalację sauny do czyszczenia basenów należy obrócić z zewnątrz do wewnątrz zgodnie z następującymi specyfikacjami.

1. Grubość warstwy izolacji ściany nie powinna być mniejsza niż 50 mm, a grubość sufitu nie powinna być mniejsza niż 100 mm.

2. Najlepszym zastosowanym materiałem jest karton lub folia aluminiowa jako warstwa dystansowa dla paroizolacji, która jest umieszczona nad izolacyjną folią aluminiową.

3. Pozostaw co najmniej 20 mm szczelin powietrznych między warstwą dystansową dla paroizolacji a listwami zewnętrznymi.

4. W celu wytworzenia mokrego gazu z tyłu listwy należy zarezerwować rowek między listwą ścienną a sufitem.