2-osobowa przenośna sauna

2-osobowa przenośna sauna

Ta przenośna sauna dla 2 osób jest niewielkich rozmiarów, a jej instalacja jest prosta. Ma szerokie zastosowanie, np. Rodziny, hotele, kluby rekreacyjne i centra fitness.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie:

Ta przenośna sauna dla 2 osób jest niewielkich rozmiarów, a jej instalacja jest prosta. Jednoczesna praca czterech płyt grzewczych skutecznie zapewnia użytkownikowi najwyższą jakość i maksymalną ilość promieni dalekiej podczerwieni. Wysokiej jakości system ogrzewania dalekiej podczerwieni emituje energię światła dalekiej podczerwieni, podobnie jak energia uwalniana przez słońce, dzięki czemu nasze ciała są pełne energii. Wykorzystujemy również zaawansowaną technologię, aby zminimalizować generowanie fal elektromagnetycznych. Dzięki wyjątkowym parametrom ta sauna ma szerokie zastosowanie, np. W rodzinach, hotelach, klubach rekreacyjnych i centrach fitness.

2 person portable sauna room price


Specyfikacje:

Model

I-009

Rozmiar

1100 * 1300 * 2000 MM

Moc

1200W

Cedar Wood + Ekologiczny arkusz

1 zestaw

Szkło hartowane

8 MM

Uchwyt ze stali nierdzewnej (na zewnątrz) + Uchwyt drewniany (wewnątrz)

1 zestaw

Komputerowy system sterowania

1 zestaw

System FM, USB i Bluetooth

1 zestaw

Kolorowe światło Led

1 zestaw

Panel grzejnika dalekiej podczerwieni

4 szt


Zawiera wzmacniacz GG; Zalety:

* Dążąc do zapewnienia użytkownikom jak najlepszych wrażeń, 2-osobowa przenośna sauna została zbudowana ze zdrowego drewna cedrowego. Drewno po ręcznej selekcji i wysuszeniu poddawane jest specjalnym technikom zapewniającym stabilne użytkowanie w przyszłości. Dobieramy drewno na podstawie ich tekstury i koloru, aby zapewnić ogólną harmonię sauny.

* System FM, USB i Bluetooth są dostępne w tej saunie na daleką podczerwień. Możesz podłączyć do niego swoje urządzenia, aby w międzyczasie cieszyć się ulubioną muzyką i sauną. W ten sposób osiąga się fizyczne i psychiczne odprężenie. Dodatkowo możesz także zainstalować lampkę do czytania w zależności od potrzeb.


Hot Tags: 2-osobowa przenośna sauna, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niestandardowe, cena, najlepsza, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like