Dynamiczna 2-osobowa sauna na podczerwień

Dynamiczna 2-osobowa sauna na podczerwień

Dynamiczna 2-osobowa sauna na podczerwień to zdrowe urządzenie domowe. Jego funkcja jest bardzo odpowiednia dla pracowników biurowych, którzy nie mają ruchu.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie:

Dynamiczna 2-osobowa sauna na podczerwień to zdrowe urządzenie domowe. Promienniki dalekiej podczerwieni z włókna węglowego emitują promienie dalekiej podczerwieni, aby spełnić rolę opieki zdrowotnej. W międzyczasie sauna dalekiej podczerwieni może zwiększyć zawartość tlenu we krwi, poprawić mikrokrążenie w ludzkim ciele i ogólną funkcję organizmu. Ta funkcja jest bardzo przydatna dla pracowników biurowych, którzy nie mają ruchu. Ponieważ moc sauny wynosi tylko 600 W, nie musisz martwić się o drogie rachunki za prąd przy długotrwałym użytkowaniu.

dynamic 2 person infrared sauna room price


Specyfikacje:

Model

I-008

Rozmiar

1100 * 1100 * 2000 MM

Moc

600W

Cedar Wood + Ekologiczny arkusz

1 zestaw

Szkło hartowane

8 MM

Uchwyt ze stali nierdzewnej (na zewnątrz) + Uchwyt drewniany (wewnątrz)

1 zestaw

Komputerowy system sterowania

1 zestaw

System FM, USB i Bluetooth

1 zestaw

Kolorowe światło Led

1 zestaw

Panel grzejnika dalekiej podczerwieni

2 szt


Cechy wzmacniacza GG; zalety:

1. Bezpieczny i humanizowany projekt - Aby zapewnić bezpieczeństwo procesu użytkowania, szklane drzwi dynamicznej 2-osobowej sauny na podczerwień są wyposażone w hartowane szkło o grubości 8 mm. Szkło hartowane wykazuje doskonałe właściwości odporności na uderzenia i wysoką temperaturę. Co więcej, ponieważ stal ma przewodność cieplną, uchwyt wewnętrzny jest drewniany, co zapobiega poparzeniom.

2. Komputerowy system sterowania - dzięki inteligentnemu systemowi sterowania temperatura może być automatycznie utrzymywana na określonym poziomie. Kiedy spędzasz zbyt dużo czasu w saunie, system ostrzega Cię również, aby uniknąć dyskomfortu.

3. Kolorowe oświetlenie LED - w dynamicznej dwuosobowej saunie na podczerwień zastosowano kolorowe światło LED w celu przeprowadzenia koloroterapii. Na przykład kolor czerwony może przyspieszyć ciśnienie krwi i oddychanie, a niebieski odciąża układ nerwowy.


· Funkcje 2-osobowej sauny na podczerwień Dynamic:

1. Właściwe korzystanie z sauny może poprawić stan zdrowia i zapobiec przedwczesnemu starzeniu się, co jest bardzo korzystne dla osób ze stanem obniżonym.

2. Do korzystania z sauny nadają się pracownicy rehabilitacji po chorobie i po porodzie, pracownicy umysłowi i pracownicy wymagający fizycznie.

3. Właściwe korzystanie z sauny dalekiej podczerwieni może poprawić mikrokrążenie twarzy i uzyskać efekt antybakteryjny.

4. Korzystając z sauny dalekiej podczerwieni, zdrowi ludzie mogą poprawić krążenie wewnętrzne, przyspieszyć metabolizm i zachować młodość.


Hot Tags: dynamiczna 2-osobowa sauna na podczerwień, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niestandardowe, cena, najlepsza, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like