Dynamiczna sauna dalekiej podczerwieni

Dynamiczna sauna dalekiej podczerwieni

Ta dynamiczna sauna dalekiej podczerwieni to produkt, który może zapewnić Ci całkowity relaks!
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie:

Chcesz w pełni odprężyć się po całym dniu pracy? Ta dynamiczna sauna dalekiej podczerwieni to produkt, który może spełnić Twoje życzenie! Instalując jedną małą saunę w swoim domu, możesz w wolnym czasie rozciągnąć się na tej małej przestrzeni. Dzięki czterem kawałkom paneli grzewczych na daleką podczerwień emituje ciepło stabilnie i równomiernie, dzięki czemu każda część ciała może oddychać podczas pocenia się. Ze względu na swoje wysokie parametry bezpieczeństwa ta dynamiczna sauna dalekiej podczerwieni może pomóc Ci znaleźć ciepło i zdrowie w najprostszy sposób.

dynamic far infrared sauna suppliers


Specyfikacje:

Model

I-012

Rozmiar

1200 * 1000 * 2000 MM

Moc

1200W

Cedar Wood + Ekologiczny arkusz

1 zestaw

Szkło hartowane

8 MM

Uchwyt ze stali nierdzewnej (na zewnątrz) + Uchwyt drewniany (wewnątrz)

1 zestaw

Komputerowy system sterowania

1 zestaw

System FM, USB i Bluetooth

1 zestaw

Kolorowe światło Led

1 zestaw

Panel grzejnika dalekiej podczerwieni

4 szt


Zawiera wzmacniacz GG; Zalety:

1. Wydajny panel promiennika dalekiej podczerwieni - Najważniejszą częścią dynamicznej sauny dalekiej podczerwieni jest emisyjność pieca, która determinuje efektywność emisji ciepła w podczerwieni. Stosujemy unikalny proces poprawy efektywności emisyjnej płyt grzewczych z włókna węglowego przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom. Panele grzewcze z włókna węglowego zostały umieszczone w najlepszym miejscu sauny, aby emitować daleką podczerwień najwyższej jakości.

2. Przemyślany projekt - uchwyty wewnątrz i na zewnątrz są wykonane z różnych materiałów. Aby zadbać o Twoje dłonie, wewnętrzna rączka jest drewniana, która nie będzie się nagrzewać. Uchwyt zewnętrzny wykonany jest z metalu, aby zachować delikatny wygląd.


Hot Tags: dynamiczna sauna dalekiej podczerwieni, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niestandardowe, cena, najlepsza, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like