Golden Designs Sauna dla 2 osób

Golden Designs Sauna dla 2 osób

Jako nowy sprzęt do sauny, sauna 2-osobowa Golden Design jest rodzajem sauny, która wykorzystuje daleką podczerwień jako źródło ciepła.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie:

Jako nowy sprzęt do sauny, sauna 2-osobowa Golden Design jest rodzajem sauny, która wykorzystuje daleką podczerwień jako źródło ciepła. W porównaniu z tradycyjną sauną, jej konserwacja jest łatwiejsza, a żywotność dłuższa. Ludzie mają saunę, aby się zrelaksować i pozbyć fizycznego zmęczenia. Sauna dalekiej podczerwieni ma wiele zalet w stosunku do sauny tradycyjnej, dlatego jest bardzo popularna w hotelach, kurortach, klubach i innych miejscach.

golden designs 2 person sauna for sale


Specyfikacje:

Model

I-010

Rozmiar

1200 * 900 * 2000 MM

Moc

600W

Cedar Wood + Ekologiczny arkusz

1 zestaw

Szkło hartowane

8 MM

Uchwyt ze stali nierdzewnej (na zewnątrz) + Uchwyt drewniany (wewnątrz)

1 zestaw

Komputerowy system sterowania

1 zestaw

System FM, USB i Bluetooth

1 zestaw

Kolorowe światło Led

1 zestaw

Panel grzejnika dalekiej podczerwieni

2 szt


Zawiera wzmacniacz GG; Zalety:

1. W odróżnieniu od sauny parowej, ta dwuosobowa sauna w złotym stylu oddaje ciepło za pomocą dalekich promieni podczerwonych, co nie tylko pozwala uniknąć parnego środowiska, ale jest również korzystniejsze dla człowieka. Daleka podczerwień, znana również jako światło życia, nie ma skutków ubocznych na organizm ludzki. Odpowiednia sauna dalekiej podczerwieni może przyspieszyć metabolizm i oczyścić krew.

2. Dzięki komputerowemu systemowi sterowania i systemowi Bluetooth, ta sauna pozwala na wyjątkowy relaks. Inteligentny system sterowania utrzymuje odpowiednią temperaturę, dzięki czemu' nie czujesz się niekomfortowo. Wyświetlacz LCD przedstawia funkcję, czas i temperaturę. Funkcja FM pozwala być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami podczas pocenia się.

3. Złote projekty 2-osobowe sauny mają podwójny projekt. Rozsądna szerokość została zaprojektowana tak, aby pomieścić tylko dwie osoby bez stłoczenia. Otwór wentylacyjny jest zaprojektowany u dołu, aby zapewnić odpowiednią wentylację.


Hot Tags: złote wzory 2-osobowa sauna, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niestandardowe, cena, najlepsza, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like