Zewnętrzna sauna dalekiej podczerwieni

Zewnętrzna sauna dalekiej podczerwieni

Sauna zewnętrzna na daleką podczerwień to sprzęt, który przynosi korzyści zdrowotne ludziom w najbardziej wygodny i oszczędzający czas sposób.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie:

Ruchliwe życie w mieście utrudnia wielu ludziom znalezienie wolnego czasu na ćwiczenia. Sauna zewnętrzna na daleką podczerwień to sprzęt, który przynosi korzyści zdrowotne ludziom w najbardziej wygodny i oszczędzający czas sposób. Wykorzystując promieniowanie dalekiej podczerwieni jako źródło ciepła i emisji oraz drewnianą saunę jako nośnik, jest to nowa generacja wyposażenia do sauny suchej. Ta sauna może być umieszczona na zewnątrz, na przykład w ogrodzie. W ten sposób możesz docenić zielony krajobraz, jednocześnie ciesząc się wpływem temperatury. Sauna zewnętrzna na daleką podczerwień z pewnością przyniesie Ci nieoczekiwane niespodzianki!

outdoor far infrared sauna manufacturers


Specyfikacje:

Model

I-013

Rozmiar

1100 * 800 * 2000 MM

Moc

600W

Cedar Wood + Ekologiczny arkusz

1 zestaw

Szkło hartowane

8 MM

Uchwyt ze stali nierdzewnej (na zewnątrz) + Uchwyt drewniany (wewnątrz)

1 zestaw

Komputerowy system sterowania

1 zestaw

System FM, USB i Bluetooth

1 zestaw

Kolorowe światło Led

1 zestaw

Panel grzejnika dalekiej podczerwieni

2 szt


Zawiera wzmacniacz GG; Zalety:

1. Niskie zużycie energii - Ta zewnętrzna sauna dalekiej podczerwieni ma bardzo małą moc 600W. Oznacza to, że zużywa tylko 0,6 kWh, jeśli działa przez jedną godzinę. To bardzo wydajny produkt, więc nie musisz martwić się o drogi rachunek za prąd.

2. Starannie dobrane drewno cedrowe - Wybierając najwyższej jakości drewno cedrowe jako surowiec, efekt i żywotność tej sauny dalekiej podczerwieni ulegają znacznej poprawie. Jako trwałe i mocne drewno cedrowe nie zgina się ani nie odkształca przy dużej różnicy temperatur.

3. System FM, USB i Bluetooth - Przed rozpoczęciem sauny możesz wybrać melodię, którą lubisz. Następnie zamknij oczy i pozwól swojemu ciału poczuć uderzenie ciepła i daj się ponieść muzyce.


· Środki ostrożności przy korzystaniu z zewnętrznej sauny dalekiej podczerwieni:

1. Nie korzystaj z zewnętrznej sauny dalekiej podczerwieni po jedzeniu lub piciu, ponieważ w tym czasie krew ciała&# 39 przyspiesza ruch. Sauna zwiększy obciążenie serca.

2. Za każdym razem korzystaj z sauny dalekiej podczerwieni nie dłużej niż 40 minut. Dla różnych osób czas można dostosować do ich własnych warunków fizycznych.

3. Nie zaleca się wzięcia prysznica w ciągu 1 godziny po skorzystaniu z zewnętrznej sauny dalekiej podczerwieni. I nie pal' nie pal ani nie jedz od razu zimnych potraw.

4. W przypadku wystąpienia innych objawów należy zaprzestać korzystania z sauny dalekiej podczerwieni lub powrócić do niej po odpoczynku.


Hot Tags: zewnętrzna sauna dalekiej podczerwieni, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, niestandardowe, cena, najlepsza, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like